Ugrás a tartalomra

Elektromos karbantartó (Székesfehérvár)

Pozíció leírása:Általános elektromos karbantartási feladatok ellátása a termelő berendezéseken, megmunkáló gépeken és összeszerelő sorokon
Karbantartási tervek összeállításában való részvétel a gépekre és berendezésekre vonatkozóan
Hibakeresés elvégzése a meghibásodott berendezéseken és részvétel hiba elhárításában
Az elvégzett feladatok dokumentálása
Részvétel a folyamatos fejlesztési projektekben és munkában (TPM, 5S, SMED, 8D, Kaizen, stb.)
Együttműködés társosztályokkal és a mechanikus karbantartókkalKövetelmények: Villanyszerelő vagy erősáramú berendezés szerelői végzettség
Elektromos rajzok magas szintű ismerete
PC és MS Office alapismeretek
12 órás folyamatos munkarend vállalása
PLC alapismeretek
Előny: Allen Bradley és/vagy Siemens, stb. PLC programozási tapasztalat
FANUC, KUKA vagy ABB robot ismeret
Angol nyelv ismereteMunkavégzés helye: Fejér megyeJelentkezés:

Az állásra jelentkezni a [ jelentkezés gombra kattintva ].
A fényképes önéletrajzokat magyar nyelven várjuk.
Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát is. Köszönjük!

Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Fejér
Teljes munkaidő

Létrehozás dátuma: 15.09.2021

Állás megosztása