Ugrás a tartalomra

Elektromos karbantartó - Székesfehérvár

Feladatok:

  • Villamos karbantartó feladatok ellátása
  • Egyszerűbb mechanikai karbantartás
  • PLC vezérelt gépek karbantartási, hibaelhárítási feladatai
  • CNC megmunkáló központok karbantartási és hibaelhárítási feladatai

Elvárások:

  • Erősáramú berendezésszerelő végzettség, vagy a munkakörnek megfelelő szakmai végzettség
  • Gyakorlat elektromos, pneumatikus és hidraulikus rajzolvasásban
  • Gyakorlat PLC-s hibakeresésben
  • Számítógép felhasználói szintű ismerete
  • B kategóriás jogosítvány

Előny:

  • Sinumeric 840 D vezérlés ismerete

A munkáltató ajánlata:

  • Alapbér
  • Cafetéria
  • 13. havi bér
  • Negyedéves jutalom
  • Karácsonyi juttatás
  • Medicover egészségbiztosítás
  • Önkéntes nyugdíjpénztár
  • Útiköltség támogatás
  • Bérezés: egyéni megállapodás szerint

A munkavégzés időtartama:

  • Határozatlan

A munkavégzés helye:

Székesfehérvár

A munkáltató profilja:

Aluminiumtermékek gyártása.

További információ:

A részletekről érdeklődni lehet Petik Gergelynél a +36 20 352-7869-es telefonszámon!

A Man at Work Kft. minősített foglalkoztatói nyilvántartásba vételének határozat száma: VE/43/28540-4/2021.
Magán-munkaközvetítői és -kölcsönzői nyilvántartásra vonatkozó határozatok száma: 1237/2001., 5448/2008., valamint 3440/2001.
Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014., NAIH-85575/2015.

Teljes munkaidős

Frissítés dátuma: 30.01.2023

Állás megosztása