Ugrás a tartalomra

Elektromos karbantartó (Székesfehérvár)

Csatlakozz amerikai központú stabil nagyvállalati partnerünkhöz, hogy a csapat oszlopos tagja legyél!

Elektromos karbantartó pozícióba keresünk munkatársakat azonnali kezdéssel, hosszútávra, kiemelkedő juttatási csomaggal!

Feladatok

  • A Keréktermékgyár gépparkjának elektromos karbantartása, ellenőrzése
  • Meghibásodott gépek javítása
  • Aktív részvétel a megelőző karbantartásban
  • Karbantartási munkák dokumentálása
  • Mechanikus karbantartók támogatása
Elvárások:

  • Elektroműszerész, villanyszerelő vagy erősáramú berendezés szerelő végzettséged van
  • Gyártó környezetben szerezted tapasztalatod
  • Szervo, frekvenciaváltós, pneumatikus és hidraulikus hajtásokkal dolgoztál már
  • Villamos rajz olvasási készséged van
  • Felhasználó szintű (MS Office) számítógépes ismeret birtokában vagy
  • Vállalod a folyamatos (12 órás) munkarendet
Amit nyújtunk:

  • Versenyképes alapbér, amely tapasztalataidtól függően változhat
  • Törvényi szabályozásnál szemmelláthatóan magasabb műszakpótlék,
  • Kiemelkedő cafeteria csomag, éves szinten több mint bruttó 400 000 Ft
  • Negyedéves, teljesítmény alapú bónusz,
  • Vállalati egészségbiztosítás csomag, szinte minden területre kiterjesztve
  • Önkéntes nyugdíjpénztár a cafeteria csomagon felül
  • Hiányzásmentes jutalom
  • Utazás támogatás(15Ft/km) , vállalati vidéki buszjáratok
  • Tanfolyamok, hogy a tudásod frissíteni tudd
  • Több éves szakmai múlttal rendelkező csapat

Előnyök:

  • Jártas vagy PLC hibakeresésben - Moeller, Omron, Siemens
  • Robotkezelés alapismeretekkel bírsz

Székesfehérvár
Teljes munkaidő
Szakmunkásképző

Létrehozás dátuma: 25.11.2021

Állás megosztása