Ugrás a tartalomra

Ehhez hasonló állások

2003-as alakulásunk óta működünk sikeresen a személyzeti tanácsadás piacán, több 1000 interjút tudunk magunk mögött, több 100 jelöltünk karrier álmainak megvalósítását mozdítottuk előre. Büszkék vagyunk, hogy sikereinket a családias hangulat megőrzése mellett értük el, ügyfeleink és jelöltjeink érdekeit mindig szem előtt tartva.
AMIRE NÁLUNK SZÁMÍTHATSZ
  • karriercéljaid szem előtt tartó tanácsadás
  • számos álláslehetőség
  • lehetőség valami új megismerésére
AMIT MI NYÚJTUNK
  • felkészítünk a sikeres pályázatra
  • szakértelmünket a kezedbe helyezzük
  • kellemes légkörben fogadunk

Győri Partnercégünkhöz keresünk elektromos karbantartó pozícióba munkatársat.

Munkavégzés helye: Győr

Feladataid lesznek:

  • A termelésben lévő gépek műszaki állapotának felügyelete, karbantartása
  • A gyártósor áttelepítésében vagy bővítésében való aktív részvétel
  • Közreműködés nem várt meghibásodások elhárításában
  • Tervezett karbantartások végrehajtása
  • Karbantartási dokumentumok naprakészen tartása

Amit elvárunk tőled:

  • Elektroműszerész, villanyszerelő, erősáramú berendezés szerelő vagy mechatronikai végzettség
  • Minimum 2 éves releváns szakmai tapasztalat gyártóipari területen
  • Pályakezdők jelentkezését minimum 1 éves releváns szakmai tapasztalattal tudjuk fogadni!
  • Műszaki dokumentációk önálló használata
  • Karbantartási anyagok és gépalkatrészek beazonosítása és kezelése
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Szabályok, utasítások megértése és betartása
  • Képesség önálló munkavégzésre és csapatmunkára
  • 3 műszakos, 5+2 munkarend vállalása

Amit nyújtunk számodra:

  • Szakmai fejlesztés, betanulás tapasztalt kollégáktól
  • Biztos kereseti lehetőség, juttatási csomag
  • Termelés
  • Hűségprémium, Karácsonyi bónusz
  • Albérlet támogatás akár 35 000 Ft
  • Utazási támogatás a törvényi előírásoknak megfelelően
  • Felelősség, kihívást jelentő feladatok
  • Fiatal, dinamikus csapat, motiváló munkahelyi légkör

A "Jelentkezem" gomb megnyomásával, bérigény megjelölésével várjuk a pályázati anyagodat!

További információért keresse fel Kollégánkat, Adriennt a 06 20 347 6826 telefonszámon!

Köszönjük a jelentkezésedet! Nálunk Te vagy a legfontosabb!

munkaerő-közvetítés engedély száma 10097-1/2012-0100-848

Jelentkezésemmel elfogadom a Get Work Trend Kft. adatkezelési szabályait.
Adatkezelési tájékoztatónk IDE KATTINTVA tekinthető meg.

ELÉRHETŐSÉGEINK:

Get Work Trend Kft. 1023 Budapest, Árpád fejedelem útja 31.

Elektromos karbantartó - Győr

Győr
Teljes munkaidős

Frissítés dátuma: 17.11.2022

Állás megosztása