Ugrás a tartalomra

Elektromos karbantartó (emelőgép) - Székesfehérvár

Autóipari partnercégünk saját állományába szakképzett elektromos karbantartó munkatársat keresünk irodai munkarendbe

Feladatok:

  • Emelő berendezések vizsgálata, karbantartása
  • Daruk villamos hibáinak javítása, szerelése

Elvárások:

  • Villanyszerelő vagy erősáramú villamosipari szakképzettség
  • Képesség csoportban és egyéni munkavégzésére
  • B kategóriás jogosítvány
  • Szigorú munkabiztonsági előírások betartása

Előny:

  • Frekvenciaváltók valamint PLC-k szerelésében, karbantartásában szerzett tapasztalat
  • Emelőgépek karbantartásában szerzett jártasság
  • Nehéz / könnyűgépkezelői tanfolyam
  • Emelőgépkezelői jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Versenyképes alapbér
  • 13. havi fizetés
  • Cafetéria
  • Vállalalti egészségbiztosítási csomag
  • Önkéntes nyugdíjpénztár
  • Hiányzásmentes jutalom
  • Széles körű béren kívüli juttatási csomag
  • Munkába járás támogatása
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Lakhatási támogatás

A munkavégzés időtartama:

  • Határozatlan

A munkavégzés helye:

Székesfehérvár

A jelentkezés módja:

Amennyiben szeretne jelentkezni, kérjük, küldje el önéletrajzát a petik.gergely@manatwork.hu e-mail címre vagy érdeklődjön a +36 20 352 7869-es telefonszámon, akár küldjön SMS-t, Mi visszahívjuk!

Személyes jelentkezés esetén várjuk ügyfélszolgálatunkon, a Székesfehérvár, Piac tér 8. szám alatt (hétfőtől péntekig 8 és 16 óra között).

További elérhetőségeink: szekesfehervar@manatwork.hu, +36 20 967 3093, +36 20 801 0001, +36 22 506 498

(Magán-munkakölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001., valamint 5448/2008.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014., NAIH-85575/2015.)

Teljes munkaidő

Frissítés dátuma: 30.06.2022

Állás megosztása