Ugrás a tartalomra

ELEKTROMOS KARBANTARTÓ

Az Unix Autó 30 éve a magyar és közép-kelet-európai autóalkatrész kereskedelmi piac meghatározó szereplője. Dinamikus működésünk eredményeként 2016-ban megkaptuk az „Év Magyar Vállalata” elismerést, valamint a Forbes gazdasági magazin évek óta a 100 legnagyobb magyar vállalat élmezőnyében tart minket számon. Közel 4000 munkatársunk, 3 országban, 170 kirendeltségen szolgálja ki magas szinten partnereinket.

Karbantartási részlegünk számára keresünk budapesti munkavégzéssel munkatársakat az alábbi pozícióba:

Budapest IX. kerület

Feladatok:

  • Általános gépészeti és elektromos karbantartási feladatok ellátása az automatizált / félautomata logisztikai célgépeken, szállítószalagokon, címkéző és csomagológépeken
  • Megelőző karbantartás a karbantartási tervnek megfelelően
  • Gépek üzemeltetése során fellépő hibák okának feltárása, azonnali javítása
  • Részvétel új berendezések beüzemelésében, telepítésében
  • Gépek mechanikus szerelése, karbantartása és ehhez kapcsolódó egyéb szerelési munkák ellátása
  • Segít a karbantartási tervek összeállításában a gépekre és berendezésekre vonatkozóan
  • Forrasztópáka használat, kábelekre csatlakozó krimpelés
  • Kapcsolási rajz olvasás
  • Működő rendszerben hibakeresés (zárlat, szakadt kábel stb.)
  • Vezérlőszekrények gyenge és erősáramú szerelése

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség (elektromos karbantartó, elektrotechnikus)
  • Erős és gyengeáramú ismeretek
  • Előny: konvejor rendszerek szervízelésében, javításában szerzett tapasztalat
  • Önálló munkavégzés a hibajavítások során
  • Magabiztos szerszám, gép és építőelem ismeret
  • Két műszakos munkarend vállalása (kéthavonta egy hét éjszakai munkavégzés)

Amit kínálunk:

  • Kiemelkedő jövedelem
  • Mobiltelefon, magáncélú használatra is
  • Innovatív és professzionális munkakörnyezetben való munkavégzés
  • Hosszú távú perspektíva egy sikeres nagyvállalatnál
  • Fiatalos, dinamikus csapat
  • Segítőkész vezetők
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk

LÉPJ A KÖVETKEZŐ SZINTRE VELÜNK, CSATLAKOZZ A 2016-OS ÉV MAGYAR VÁLLALATÁHOZ.

Jelentkezését a fizetési igény megjelölésével a jelentkezem gombra kattintva teheti meg.

Budapest
Pest
Budapest
Teljes munkaidő
Tapasztalat nem szükséges
Szakmunkásképző

Létrehozás dátuma: 26.07.2020