Ugrás a tartalomra

ELEKTROMOS KARBANTARTÓ

Autóipari üzletágban tevékenykedő Megbízónk Móron lévő, több mint 500 fős  gyáregységébe a következő feladatok ellátására keresünk  több műszakos munkarendbe, szakmáját szerető műszaki munkatársat.

Elektromos karbantartó

Munkavégzés helye: Mór

Feladatok:

  • A tervszerű megelőző karbantartások végrehajtása,
  • A rendkívüli karbantartások elvégzése, dokumentálása,
  • A termelési műszakvezetők által jelzett hibák elhárítása,
  • Műszaki fejlesztések végzése a termelési hatékonyság javítása érdekében,
  • A technológiai folyamatot kiszolgáló eszközöknek a gépkönyvek, a működési/műszaki leírások és a karbantartási utasítások szerinti üzemeltetése,

Elvárások:

  • Legalább középfokú műszaki végzettség
  • Több éves villamos karbantartás területén szerzett tapasztalat,
  • Kiváló problémamegoldó készség,
  • Folyamatos műszakrend vállalása

Előnyt jelent,  de nem feltétel:

  • Préselési, hegesztési, KTL festési technológia ismerete

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem+ műszakpótlék+juttatási csomag
  • Kiváló fejlődési – és karrier lehetőség
  • Felelősségteljes, kihívásokkal teli munkakör
  • Professzionális csapat és modern, multinacionális környezet
  • Hosszú távú, stabil munkalehetőség egy folyamatosan növekvő cégnél

Ha az álláshirdetés felkeltette érdeklődését, kérem, küldje el részemre - a magyar nyelvű szakmai önéletrajzát!

Üdvözlettel:
István

Vancsa István
ügyvezető partner
A-Credit 2000 Tanácsadó és Szolgáltató Kft.
8000 Székesfehérvár Budai út 9-11.
Looking for the Best.....JOBMAX

Mór, 8060 Magyarország
Fejér
Teljes munkaidő
2 év
Szakmunkásképző

Létrehozás dátuma: 18.07.2020