Ugrás a tartalomra

Elektromos karbantartó

  • Autóipari gyártó berendezések operatív karbantartásában való részvétel
  • Megelőző és javító karbantartási tevékenységek ellátása
  • A karbantartáshoz kapcsolódó dokumentáció kezelése
  • Fejlesztésekben, átépítésekben való részvétel

Elvárások / Requirements

  • Minimum középfokú szakirányú (villanyszerelő, elektrotechnikus, műszerész) végzettség
  • Gyártó berendezések karbantartásában szerzett tapasztalat előnyt jelent, de nem feltétel
  • 3 műszakos munkarend vállalása (hétfőtől-péntekig)
  • Szakmai fejlődés iránti igény
  • Előnyt jelent: PLC programozási ismeretek, angol vagy német nyelvtudás, SAP vállalatirányítási rendszer használatában szerzett jártasság

Amit nyújtunk / Benefits

  • Az alapbéren felül negyedéves bónusz, 13. havi fizetés és cafetéria biztosított
  • Multinacionális vállalati háttér
  • Kihívást jelentő feladatok
  • Dinamikusan fejlődő, bővülő csapat

Kecskemét
Teljes munkaidő

Létrehozás dátuma: 14.10.2021

Állás megosztása