Ugrás a tartalomra

Elektromos csoportvezető

Az Ön új cége

 Elektromos csoportvezető pozíció nyitott irodaházakkal és társasházakkal foglalkozó ingatlanfejlesztő partnerünknél. A cég Pest-megyei lokációval várja a jelentkezőket.

Az Ön új pozíciója

Az Elektromos csoportvezető a következő feladatok ellátásáért lesz felelős:

  • Elektromos műszaki csapat irányítása és riportálás a műszaki igazgató felé
  • Tervezés koordináció, pályáztatás felügyelete és a kivitelezés támogatása
  • Elektromos pályáztatás és kivitelezés haladásának biztosítása a generál ütemterv betartása érdekében

Mire van szüksége a sikerhez?

  • Villamosmérnök végzettség
  • Szakmai tapasztalat stratégiai szintű irányításban
  • Felelős műszaki vezető jogosultság előnyt jelent
  • Tárgyalóképes angol előnyt jelent

Mire számíthat partnerünktől?

  • Nagyszabású ingatlanfejlesztési projekteken való részvétel
  • Nemzetközi munkakörnyezet
  • Versenyképes juttatási (csomagkiemelkedő alapbér, bónusz, cafetéria, céges autó magánhasználatra)

Mit kell tennie most?

 Amennyiben érdekesnek találta a lehetőséget kattintson a 'Jelentkezem' gombra és küldje el nekünk frissített szakmai önéletrajzát.

Budapest
Teljes munkaidő

Létrehozás dátuma: 17.01.2022

Állás megosztása