Ugrás a tartalomra

Electrical designer manager

Az Ön új cége:

Elektromos tervezési projektvezető pozíció nyitott nemzetközileg elismert, ipari csarnokok generálkivitelezésével foglalkozó partnerünk budapesti csapatában.

A következő feladatokban számítanak a leendő Elektromos szakági projektmérnökre:

 - Épületvillamossági tervek minőségi ellenőrzése
 - Alvállalkozók koordinálása
 - Helyszíni kooperációkon való részvétel
 - Elektromos kivitelezés lebonyolítása a műszaki átadásig
 - Kapcsolattartás az érintettekkel (megrendelők, tervezők, egyéb szakágak)
 - Beszállítói- és alvállalkozói ajánlatok versenyeztetése

Mire van szüksége a sikerhez:

 - Felsőfokú műszaki végzettség (villamosmérnök)
 - Középfokú angol nyelvtudás
 - Épületvillamossági kivitelezésben és/vagy tervezésben szerzett tapasztalat (minimum 3 év)

Mire számíthat partnerünktől:

 - Hosszú távú karrierlehetőség
 - Nemzetközi munkakörnyezet
 - Versenyképes juttatási csomag (kiemelkedő alapbér, utazás támogatás, jogosultsági díj)

Mit kell tennie most:

Amennyiben érdekesnek találta a lehetőséget, kattintson a ‘jelentkezem’ gombra és küldje el nekünk frissített önéletrajzát.

Budapest
Teljes munkaidős

Frissítés dátuma: 31.01.2023

Állás megosztása