Ugrás a tartalomra

Betanított munkalehetőség

Betanított, könnyű fizikai munkalehetőség céges buszjárattal Fonyódon!

Feladataid egyszerűek lesznek:

Nyomtatott áramköri panelek beültetése és forrasztása

Elvárások:

  • minimum 8 általános iskolai végzettség
  • monotonitás tűrés
  • pontos, precíz munkavégzés
  • 2 műszak vállalása

Amit kínálunk:

  • fizetésed minden hónapban pontosan meg fog érkezni a bankszámládra
  • kiemelkedő, bruttó 1150 ft/óra kereseti lehetőség
  • nettó 10.000ft cafetéria Szép kártyára
  • teljesítménybónusz akár 15.000ft
  • munkahely bónusz havi 25.000ft
  • ingyenes céges buszjárat Marcaliból
  • akár azonnali munkakezdés

Jelentkezésed akkor várjuk, ha...

A legjobb az egészben, hogy nincsenek felesleges megkötések, bárki dolgozhat akinek legalább 8 általános végzettsége van. Akár napokon belül kezdhetsz új munkahelyeden.

Így jelentkezz az állásra

A lenti űrlapon add meg az elérhetőségeidet és nyomj a "küldés" gombra. Fontos, hogy a telefonszámod és a lakhelyed pontosan add meg!

Ha kérdésed van, vagy csak szeretnél bennünket elérni, akkor azt megteheted 20 219 8975 telefonszámon.

Mi történik a jelentkezés után? Hogyan fogsz munkába állni?

Miután leadod jelentkezésedet, mi felkeresünk telefonon és megbeszélünk minden részletet a munkakezdéssel kapcsolatban. Sort kell kerítenünk egy személyes találkozásra, majd sikeres elbeszélgetés/próbamunka esetén munkaszerződést kötünk és gratulálunk Neked: meg is van az új állásod!