Ugrás a tartalomra

EHS KOORDINÁTOR

Az alábbi feladatok várnak Rád:

  • Munkavédelmi, környezetvédelmi, egészségvédelmi és munkabiztonsági feladatok törvény szerinti működtetése, ellenőrzése, fejlesztése
  • Munkabalesetekkel kapcsolatos teljes körű ügyintézés (kivizsgálás, dokumentálás), megelőző intézkedések kidolgozása
  • ISO 14001:2015 irányítási rendszer felügyelete, működtetése
  • Auditok aktív támogatása
  • Munkavállalók számára EHS képzések, oktatások megtartása
  • Helyszíni bejárások tartása, feltárt problémák megoldásában való közreműködés
  • Gépek és berendezések felülvizsgálata
  • Folyamatos kapcsolattartás a külső partnerekkel, hatóságokkal, felügyelőségekkel, hatósági bejelentések késztése

Szükséges a pozíció betöltéséhez:

  • Szakirányú technikusi képesítés (EHS szakember vagy munkavédelmi technikusi végzettség)
  • Legalább 3 év EHS koordinátor pozícióban szerzett tapasztalat VAGY legalább 5 év hasonló pozícióban szerzett tapasztalat
  • Középfokú/ kommunikációképes szintű angol nyelvtudás (főként írásban – társosztályokkal történő kapcsolattartáshoz)

Előny, de nem feltétel:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség (munkavédelmi, tűz- és környezetvédelmi szakirányú végzettség)
  • ISO 45001 szabvány ismerete
  • ADR végzettség
  • ISO 14001:2015 szabvány ismerete
  • Termelő vállalatnál hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit Partnerünk kínál:

  • Korrekt, pozícióhoz illeszkedő bérezés
  • Cafeteria juttatás
  • Céges laptop és mobiltelefon
  • Bejárási támogatás
  • Albérlet támogatás lehetősége

Munkavégzés helye: Baja

Amennyiben felkeltette érdeklődésed a pozíció, jelentkezz magyar nyelvű önéletrajz csatolásával az alábbi gombra kattintva:

Bács-Kiskun
Teljes munkaidő

Frissítés dátuma: 23.09.2022

Állás megosztása