Ugrás a tartalomra

Egészségügyi asszisztens munkatársat keresünk (2475)

Partnerünk cége Magyarország egyik legdinamikusabban fejlődő magán-egészségügyi szolgáltatója, tevékenységének bővítése céljából BUDAPESTEN lévő rendelőjébe egészségügyi asszisztens munkatársat keres!

Főbb feladatok, munkák:

  • Foglalkozás-egészségügyi asszisztensi feladatok ellátása
  • Elektronikus adatbázisok kezelése
  • Adminisztratív feladatok ellátása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Egészségügyi asszisztensi végzettség
  • Vérvételi gyakorlat
  • Gyakorlat EKG felhelyezésében
  • Rugalmasság, önállóság, megbízhatóság,
  • Ügyfélorientált gondolkodásmód
  • Számítógép felhasználói szintű ismerete
  • B kategóriás jogosítvány, aktív vezetési tapasztalat

Előnyök:

  • Foglalkozás-egészségügyi szakvizsga vagy diplomás ápolói végzettség
  • Azonnali munkakezdés

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes, kiemelkedő fizetés
  • Stabil, folyamatosan fejlődő cég
  • Kiszámítható munkahely

Budapest
Teljes munkaidő

Létrehozás dátuma: 22.09.2021

Állás megosztása