Ugrás a tartalomra

Döntéselőkészítő szakértő

A MÁV Szolgáltató Központ Zrt., mint a legnagyobb magyarországi szolgáltató központ, 2.300 munkavállalója segítségével – IT fejlesztési-üzemeltetési, logisztikai, számviteli, humánszolgáltatási, képzési, munkavédelmi, beszerzési, környezetvédelmi, energiagazdálkodási és ügyviteli területeken - közel 200 féle szolgáltatást nyújt 45 milliárd Ft árbevételt meghaladó értékben megbízói, a MÁV-csoport tagvállalatai és külső piaci szereplők részére.

Új munkatársunk feladatai lesznek
- aktív részvétel a stratégiai anyagok összeállításában
- a döntések előkészítése, támogatása prezentációk készítésével /elemzések, kimutatások, előterjesztések, tájékoztatók, beszámolók/
- a szervezeti egység, illetve a Társaság egészének tevékenységét érintő, a szervezetek között átívelő feladatok végrehajtásának koordinálása,
- vezetői döntésekkel kapcsolatos operatív munkák támogatása

Amire a munkakör betöltéséhez szükség van
- felsőfokú állami iskolai végzettség
- legalább 2 éves munkatapasztalat döntéselőkészítő munkában
- magabiztos felhasználói szintű számítógépes alkalmazási ismeretek (Word, Excel, PowerPoint)

Tulajdonságok, melyek számunkra fontosak
- koordinációs és problémamegoldó készség
- logikus gondolkodás, lényeglátás
- kiváló írásbeli- és szóbeli kommunikáció
- proaktivitás és rugalmasság

Előnyként értékeljük
- Excel adatelemzési (pivot tábla, függvények) ismerete
- Microsoft SharePoint felhasználói ismerete

Amit ajánlunk
- hosszú távú foglalkoztatási biztonság
- támogató munkahelyi légkör
- bruttó munkabér 4%-ának megfelelő összegű önkéntes nyugdíjpénztári támogatás havonta
- vasúti utazási igazolvány biztosítása (szabályozás szerinti hozzátartozók részére is)
- bruttó 4.520,- Ft /hó önkéntes egészségpénztári tagdíj-kiegészítés munkabérből való legalább nettó 2.000,- Ft /hó tagdíj levonása esetén
- igényes munkakörnyezet
- képzési lehetőség
- támogató munkahelyi légkör, barátságos csapat

Munkavégzés helye
Budapest

Munkaidő
Teljes munkaidő

Foglalkoztatás formája
Határozatlan idejű

2022-10-23

Vállalati bemutatkozó
A MÁV Szolgáltató Központ Zrt. a MÁV-Volán-csoport egyik leányvállalata, feladatköre sokrétű: szolgáltatási szerződéssel rendelkező megbízói – főleg, de nem kizárólag a MÁV-Volán-csoport vállalatai – számára pénzügyi, számviteli tevékenységet, humán és munkavédelmi szolgáltatást, vasúti oktatást, raktár- és készletgazdálkodást, informatikai szolgáltatást és ügyviteli feladatokat lát el, valamint felelős a beszerzési, környezetvédelmi, szállítási, flottakezelési és leltározási szolgáltatások biztosításáért is. Megrendelői támogatásához hat üzletág biztosítja a szolgáltatásokat.