Ugrás a tartalomra

Dokumentumkezelési munkatárs

Az MVM Ügyfélkapcsolati Kft. - munkaerő-kölcsönzés keretein belül - hamarosan induló, új tevékenységeinek ellátásához elszánt, megoldásorientált, pörgős jelentkezőket keres. Ha szeretnél Te is hozzájárulni egy nagymúltú, hazai, energiaipari nagyvállalat projektjének sikeres megvalósításához és egy új, dinamikus csapat tagja lenni, akkor Nálunk a helyed!

Feladatok / Tasks

  • Elektronikus csatornán érkező írásbeli megkeresések azonosítása
  • Dokumentumok többféle szakrendszerben történő iktatása
  • Automatikus folyamatban létrejött iktatások ellenőrzése, javítása
  • Az iktatási folyamatban keletkező hibák javítása
  • Adminisztratív feladatokkal és iktatással összefüggő riportok összeállítása, adatok begyűjtése
  • A feldolgozási folyamatban tapasztaltak alapján a folyamat javításával összefüggő javaslattétel, az ezekből adódó fejlesztések tesztelése
  • Kapcsolattartás társosztályokkal, társterületekkel

Amit nyújtunk / Offer

  • Széles körű béren kívüli juttatási csomag (cafeteria, kockázati élet- és balesetbiztosítás, önkéntes nyugdíj- és egészségpénztári hozzájárulás)
  • Bővített egészségbiztosítási csomag
  • Wellbeing programok
  • Családközpontú gondolkodás
  • Távmunka és home office lehetőség

Elvárások:
  • Minimum érettségi
  • Word, Excel felhasználói szintű használata
  • Precíz, felelősségteljes munkavégzés
  • Új információk iránti nyitottság
  • Monoton, ismétlődő feladatok kitartó elvégzése
  • Dinamikus feladat- és megoldásorientált szemlélet
Amit nyújtunk:
  • SAP ismeret
  • Iktatási, iratkezelési folyamatban szerzett tapasztalat

Szeged
Teljes munkaidő

Létrehozás dátuma: 02.12.2021

Állás megosztása