Ugrás a tartalomra

Digital Solutions Support Coordinator / IT Asszisztens (90% remote munkavégzés)

Megye: Budapest

A pozíció leírása:

Nemzetközi tanácsadó cég részére keresünk üzleti intelligencia területet támogató csapatba munkatársat IT-hoz kapcsolódó adminisztrációs feladatok ellátására.

Feladatkör, felelősségek:

• Ügyféligények feltárása, illetve az ajánlatadások során az érintettekkel való kapcsolattartás
• Beszállítókkal történő kapcsolattartás, beszállítói számlák kezelése
• Számlázáshoz és teljesítési igazoláshoz kapcsolódó feladatok ellátása, licence követéssel kapcsolatos feladatok
• Ügyfélprojektek kapcsán részvétel a követelményspecifikációk készítésében
• Ügyfelekhez/beszállítókhoz kapcsolódó adminisztratív folyamatok kézben tartása
• Cégen belüli más területekkel történő kapcsolattartás (pénzügy, HR , projekt kontrolling)
• Tranzakciókról, konstrukciókról, határidőkről történő egyeztetés angolul is
• Önálló felelősség a szoftver beszállítók termékeihez kapcsolódó tudás menedzsmentjében.

A munkakör betöltéséhez szükséges tapasztalat, végzettség:

Elvárások:
• Minimum 1-2 éves tapasztalat IT-hoz kapcsolódó adminisztratív feladatokban, vagy hasonló munkakörben
• Minimum erős középszintű angol nyelvtudás
• Szakmai fejlődés iránti igény
• Kiváló kommunikációs készség
• Új technológiák iránti nyitottság
Előny:
• Műszaki menedzser vagy gazdasági informatika irányultságú végzettség
• ERP, CRM, BI iránti érdeklődés

Nyelvtudás:

Minimum erős középszintű angol nyelvtudás

A megbízó cég profilja:

Megbízónk egy német tanácsadó cég hazai irodájaként az itthoni és nemzetközi piac meghatározó tanácsadója és megoldás szállítója adat alapú tervezési rendszerek, felsővezetői és termelési információs rendszerek, adattártházak területén.
Amit megbízónk kínál:
· Versenyképes juttatási csomag
· 90% vagy több remote munkavégzési lehetőség
· Közvetlen ügyfélkapcsolat, szakmai és üzleti kihívások
· Hosszú távú karrier lehetőség, dinamikusan bővülő felelősségi kör
· Szakmai fejlődés, új és modern technológiák megismerése
· Potenciális nemzetközi projektek
· Képzésre, konferenciák fordítható keret

Egyéb:

Jelentkezésével Ön hozzájárul az önéletrajzában szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén • előzetes egyeztetés alapján • megbízónknak való továbbításához. Amennyiben még nem tekintette meg, kérjük, olvassa el részletesen adatvédelmi tájékoztatónkat az alábbi linken: https://www.pbs-job.hu/?/data-protection/for-employees Jelentkezésével Ön tudomásul veszi az adatvédelemre vonatkozó tájékoztatást.

Budapest
Teljes munkaidő

Frissítés dátuma: 02.07.2022

Állás megosztása