Ugrás a tartalomra

DataOps Engineer

Partnerünk és csapata tudhatja magáénak Magyarország piacvezető apróhirdetési és járműhirdetési oldalait, valamint hazánk meghatározó autós magazinját. Hitvallásuk, hogy oldalaik sikere és jövője a velük dolgozókban rejlik, ezért sok időt és energiát fektetnek saját maguk és közösségük fejlesztésébe.

Feladatok / Tasks

  • Központi szerep az alakító csapatban az adatok egyszerű elérési módjainak létrehozása érdekében
  • Adatok felvitele az adattárba
  • Dockerizált adatalkalmazások fejlesztése, telepítése és működtetése AWS felhő alapú környezetben
  • Adatszolgáltatásokra való fokozott figyelem (pl. Redshift) és kiváló adatminőség biztosítása.
  • A vállalkozás adatigényének megértése/felmérése, adatmérési pontok és módszerek meghatározása.
  • Hozzájárulás az adatvezetékek (Spark, Kafka) fejlesztéséhez és az ETL-folyamatok tervezéséhez.
  • BI csapat támogatása megfelelő adatokkal.

Amit nyújtunk / Offer

  • Kimagasló juttatási csomag: az alapbéren felül éves bónusz, cafetéria és rengeteg béren kívüli juttatás
  • AYCM kártya, angol nyelvi képzés, tréningeken, konferenciákon, workshopokon való részvételi lehetőség
  • Külföldi ösztöndíj lehetőség
  • Gyümölcshűtő, kávé, tea, kóla, PlayStation, Nintendo, pingpong, csocsó, darts, babzsákfotelek
  • Ezen felül rengeteg programmal, társadalmi felelősségvállalással, tematikus hónapokkal, sütinapokkal, 3 napos csapatépítővel dobják fel az amúgy sem szürke hétköznapokat
  • Csapatuk egyszerre profi, fiatalos, lendületes és sokszínű
  • Jól kidolgozott betanítási folyamat, szakmai támogatás
  • Kutyabarát iroda

Elvárások:
  • felhőalapú adatok kezelésében szerzett tapasztalat, vagy Spark, Kafka vagy más adatfeldolgozási technológiákban szerzett tapasztalat.
  • Értse meg, hogyan működnek a dokkolt alkalmazások és hogyan futtatják őket a Kubernetesben.
  • Aktív angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt.
  • Hibakeresési képességek az adatcsatornák problémáinak kezelésére.
  • Erős hajlandóság az új technológiák megismerésére és elsajátítására
Amit nyújtunk:
  • Tapasztalat Python vagy Scala használatában
  • Tapasztalat felhőalapú adatbázisok tervezésében, méretezésében
  • Felsőfokú végzettség
  • Redshift használatában szerzett tapasztalat
  • Unix parancsok, GIT, VIM ismerete
  • Tealium, vagy más címkekezelő rendszerek használatában szerzett tapasztalat.

Budapest
Teljes munkaidő

Létrehozás dátuma: 25.11.2021

Állás megosztása