Ugrás a tartalomra

Ügyfélkapcsolati munkatárs

A Ravago nagymúltú, családi tulajdonú nemzetközi vállalat.

Magyarországi cégei közül az építőiparhoz kötődő

Ravago Building Solutions Hungary Kft.

keres új munkatársat

pozícióba.

Munkavégzés helye: Budapest XI. kerület VAGY Balatonfűzfő

Fő feladatok:

  • németországi vevők megrendeléseinek kezelése és nyomonkövetése
  • meglévő vevői kapcsolatok ápolása, az igényeinek megértése és magas színvonalú kiszolgálása
  • logisztikai szervezési feladatok és együttműködés a fuvarozókkal
  • proaktív együttműködés a termeléstervezőkkel és az ellátási lánc képviselőivel
  • az értékesítési kollégák támogatása
  • felmerülő váratlan események kezelése és a következmények minimalizálása
  • részvétel a belső folyamatok optimalizálásában

A sikeres munkavégzés feltételei:

  • vevőszolgálati munkatapasztalat ( customer service )
  • magabiztos német és középszintű angol nyelvtudás szóban és írásban
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Személyes kompetenciák:

  • vevőközpontú gondolkodásmód
  • kitűnő kommunikációs készség szóban és írásban
  • önálló, precíz munkavégzés
  • problémamegoldó képesség, előrelátó gondolkodásmód, döntésképesség
  • csapatszellem

Amit nyújtunk:

  • versenyképes jövedelemcsomag
  • stabil nemzetközi vállalati háttér
  • fejlődési lehetőség
  • kulturált munkakörnyezet
  • otthoni munkavégzés lehetősége

Előnyt jelent:

  • SAP tapasztalat
  • felsőfokú végzettség

Német nyelvű fényképes önéletrajzát és bemutatkozó levelét várjuk a "Jelentkezem" gombra kattintva!

Daniss Tamara

Customer Service team leader

Budapest
Pest
Balatonfűzfő
Veszprém
Teljes munkaidő
1-2 év munkatapasztalat
Középiskola

Létrehozás dátuma: 30.07.2021

Állás megosztása