Ugrás a tartalomra
header

A REHAU a polimer alapú prémium megoldások piacvezető márkája. Világszerte közel 20 000 munkavállalónak biztosítunk stabil megélhetést. Dinamikusan fejlődő hazai autóipari ágazatunk számos nagynevű autógyárat szolgál ki prémium kategóriás polimer alkatrészkkel.

CSOPORTVEZETŐ – LAKKOZÓ ÜZEM

ÚJONNAN INDULÓ ÚJHARTYÁNI AUTÓIPARI GYÁRUNKBA

Leendő feladataid:

  •  A csoportjába tartozó személyzet irányítása
  •  A termelési terv megfelelő betartatása
  • A termelési eszközök, berendezések, felszerelések optimális műszaki és gazdasági kihasználásának optimalizálása
  • A termelési követelményeknek való megfelelés és a hulladék csökkentése
  • A gyártási folyamatok nyomon követése, fellépés minőségi és mennyiségi eltérések esetén
  • A termelési dokumentációk megfelelő vezetése, ami a minőségbiztosítás alapját képzi

Szükséges tapasztalatok:

  • Min. középfokú végzettség (műszaki végzettség előny)
  • Csoportok vezetésében szerzett többéves tapasztalat
  • Autóipari gyártási tapasztalat
  • Idegen nyelv ismerete előny (német, angol)

Mit kínálunk Neked:

Évi bruttó 600.000 Ft értékben választható cafetéria; teljes mértékű közlekedési költségtérítés; szupermodern, biztonságos munkakörnyezet

    Amennyiben felkeltettük érdeklődésedet várjuk pályázati anyagodat!

    VELÜNK AZ ÉLVONALBA KERÜLSZ!

    Világszinten is a legmodernebbek közé tartozó munkakörnyezetben dolgoznál? Fontos, hogy  kellemes légkörben, megbecsültségben végezhesd a munkádat? Szívesen ismernéd meg a legmodernebb technológiákat egy környezettudatos, komoly piaci előnyt élvező vállalatnál?

    Akkor várjuk jelentkezésed a Jelentkezem gombra kattintva!

    CSOPORTVEZETŐ - LAKKOZÓ ÜZEM

    Újhartyán, 2367 Magyarország
    Pest
    Budapest
    Teljes munkaidő
    3 -5 év munkatapasztalat
    Szakmunkásképző

    Létrehozás dátuma: 16.11.2020