Ugrás a tartalomra

Csomagszortírozó – Alsónémedi (4634)

Szabad délelőttökre és szabad hétvégékre van szükséged?
Gyere és dolgozz Megbízónkkal Alsónémediben!
AZONNALI KEZDÉSI LEHETŐSÉG!
CSOMAGSZORTÍROZÓ munkatársakat keresünk Magyarország egyik legnagyobb csomaglogisztikai szolgáltatójához!

MUNKAIDŐ:
1 műszakos, állandó délutános (16.30 – 01.30)

Főbb feladatok, munkák:

NEHEZEBB FIZIKAI MUNKA!
– konténer kipakolása és szétválogatása szalagra
– csomagok válogatása méret és irányítószám szerint
– összekészítés kiszállításra

Az álláshoz tartozó elvárások:

Előnyök:

Amit nyújtunk:

Br. 1.610 Ft/óra
+ Cafetéria
+ 13. havi fizetés
fiatalos csapat
túlóra lehetőség

INGYENES CÉGES BUSZOK az alábbi településekről:
Budapest (Újpest, Örs vezér tere, KÖKI), Nyáregyháza, Kakucs, Inárcs, Ócsa, Örkény, Hernád, Gyón, Dabas, Felsőbabád, Vasad, Monor, Gomba, Bénye, Pánd, Káva, Pilis, Monorierdő, Kiskunlacháza, Tass, Szalkszentmárton, Táborfalva, Tápiószecső, Sülysáp, Úri, Ecser, Gyömrő, Gyál, Kunadacs, Kunszentmiklós, Bugyi, Babád.

Alsónémedi, 2351 Magyarország
Teljes munkaidő

Létrehozás dátuma: 24.09.2021

Állás megosztása