Ugrás a tartalomra

Csomagolóanyag tervező (Debrecen)

A thyssenkrupp konszern 106 000 munkavállalóval közel 80 országban van jelen. A gépjárműipar, a logisztika, a gyártechnológia, az acélgyártás területén és számos egyéb ágazatban tevékenykedünk. Nagy- és kisvállalkozások partnereként a világ minden táján a konstruktív együttműködést tartjuk szem előtt. Több, mint 200 éves ipari tapasztalattal és a legújabb csúcstechnológiával igazán hozzád illő, kihívásokkal teli pozíciót kínálunk számodra.
Jelentkezz hozzánk, ha szeretnél egy debreceni sikertörténet részese lenni! 2017-ben épült, modern gépparkkal és munkakörnyezettel rendelkező gyárunkban évente több millió lengéscsillapító-rugót és stabilizátort állítunk elő neves autógyártók részére. 400 munkatársunkkal azon dolgozunk, hogy termékeink a járművek stabilitását és dinamizmusát biztosítva kényelmesek és biztonságosak legyenek. Csatlakozz és légy te is részese a jövő autóipari fejlesztéseinek!

Tasks / Feladatok

  • Vevői és beszállítói csomagolások megtervezése, időben történő megrendelése
  • Csomagoló anyag beszerzés (egy- és többutas csomagoló anyagok), beszállítói kapcsolattartás
  • Vevői portálok kezelése
  • Konténerek leltárának levezetése
  • Konténer tisztítás és javítás megszervezése
  • Csomagolás fejlesztési projektek vezetése
  • Kapcsolattartás társ osztályokkal
  • Részvétel az új projektek tervezési fázisában

Requirements / Elvárások

  • Felsőfokú végzettség
  • 1 év hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Logisztikai és termelési folyamatok ismerete
  • Minimum középszintű angolnyelv-tudás (németnyelv-tudás előnyt jelent)
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek - MS Office
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Kiváló kommunikációs és tárgyalási készség
  • Rugalmas, proaktív személyiség
  • Kiváló problémamegoldó képesség

Offer / Ajánlatunk

  • Versenyképes fizetés és széles körű juttatások
  • Részvétel nemzetközi projektekben
  • Folyamatos szakmai fejlődést biztosító, sikeres és gyorsan növekvő vállalat

Debrecen
Teljes munkaidő
Főiskolai végzettség

Frissítés dátuma: 23.09.2022

Állás megosztása