Ugrás a tartalomra

Csomagoló- Sárvár

Csomagoló munkakörben munkatársakat keresünk.

Feladatok:

  • Baromfihús csomagolása

Elvárások:

  • Fizikai terhelhetőség
  • Hajnali munkakezdés vállalása (05:40-14:40)

Előny:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

A munkáltató ajánlata:

  • Kiemelt órabér
  • Heti kifizetés
  • Egy műszakos munkarend
  • Túlóra esetén 100%-os pótlék
  • Ingyenes céges járat környező településekről

A munkavégzés időtartama:

  • Határozatlan

A munkavégzés helye:

Sárvár

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a szombathely@manatwork.hu e-mail címre. Személyesen pedig az ügyfélszolgálati irodánkban kérhet bővebb felvilágosítást: 9700 Szombathely, Széchenyi utca 1.

A részletekről érdeklődni lehet Biba Kittinél a +36 20 255 1350-es telefonszámon.

(Magán-munkakölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001., valamint 5448/2008.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014., NAIH-85575/2015.)

Sárvár
Teljes munkaidő

Létrehozás dátuma: 01.12.2021

Állás megosztása