Ugrás a tartalomra

Csomagoló

A műanyag háztartási termékeket gyártó Keter Hungary Kft. új munkatársat keres dinamikusan fejlődő csapatába:

Főbb feladatok, munkák:

  • Előképzettséget nem igénylő, könnyű fizikai munka
  • Kész és félkész termékek csomagolása, dobozolása, fóliázása, sorjázása
  • Csomagolási utasítások és minőségi leirat követése
  • Tiszta munkakörnyezet fenntartása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Pontos, lelkiismeretes munkavégzés, monotonitás tűrő képesség
  • 12 órás éjszakás/nappalos műszakos munkavégzés, folyamatos munkarendben

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Szorgalmas, igényes munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Bruttó 200 000 Ft feletti azonnali kezdőfizetés, pótlékokkal együtt
  • 3 hónap próbaidő után plusz juttatások, fizetésemelési lehetőség
  • rövid időn belül, akár bruttó 250 000 Ft feletti kereseti lehetőség
  • Folyamatos előrelépési lehetőség fizetésemeléssel
  • Munkába járás ingyenes céges busszal , Püspökladány, Kaba, Hajdúszoboszló, Ebes, Sáránd, Mikepércs, Hosszúpályi, Létavértes és Debrecen településekről
  • 86% bérlettámogatás
  • Kedvezményes termék vásárlási lehetőség
  • Karácsonyi ajándék
  • Biztonságos, tiszta munkakörnyezet
  • Hosszútávú, stabil munkahely

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

4211 Ebes, Zsong völgy utca

Csomagoló

Ebes, 4211 Magyarország
Hajdú-Bihar
Teljes munkaidő
Tapasztalat nem szükséges
Általános iskola

Létrehozás dátuma: 10.05.2021

Állás megosztása