Ugrás a tartalomra

Csomagoló

Német megbízónk Business Superbrands díjas leányvállalata Magyarországon is ismert innovatív és sokszínű műanyagipari termékeiről.

Feladatok:

  • Termékek ellenőrzése
  • Csomagolás
  • Adminisztráció, műszaki napló vezetése

Elvárások:

  • Legalább alapfokú végzettség
  • Jó kézügyesség

Munkaidő

  • Egy műszakos munkarend:
    • Délelőtt: 06:00-14:00
  • Hétfőtől péntekig történő munkavégzés

Amit kínálunk

  • Versenyképes bérezés: br. 242.000 Ft/hó + havi 30.000 Ft teljesítménybónusz
  • Cafetéria és egyéb béren kívüli juttatások
  • Utazási támogatás
  • Szakmai fejlődési és előrelépési lehetőség egy dinamikusan fejlődő szervezetnél
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Előnyt jelent:

  • Autóipari vállalatnál szerzett tapasztalat
  • Műszaki végzettség

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését várjuk jelentkezését a lenti űrlap kitöltésével és fényképes önéletrajz csatolásával.

Csomagoló

Dunaharaszti, 2330 Magyarország
Teljes munkaidő

Frissítés dátuma: 04.07.2022

Állás megosztása