Ugrás a tartalomra

Csomagküldő operátor

Az Ekol Logistics Kft. munkatársakat keres

pozícióra

Feladatok:

  • Szállítások és mozgások rögzítése vállalatirányítási rendszerben
  • Teljesítésbe bevont csomagszállító társaságok TMS szállításkezelési rendszerében adatrögzítés riportból és fuvarlevél kiállítása
  • Csomagcímke generálása, archiválása és továbbítása a raktárlogisztika részére, szoros együttműködés a raktárral
  • Belső panaszkezelés a csomagszállító szolgáltatókkal együttműködve
  • Vállalatirányítási rendszerben költségek és bevételek rögzítése, bejövő számla ellenőrzés és kezelés operatív szempontból
  • Nyilvántartások naprakész kezelése és vezetése

Elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség
  • Alapfokú angol nyelvtudás
  • Informatikai ismeretek (Google alkalmazások, Internet, Microsoft Office)

Kompetenciák:

  • Megbízhatóság, önálló munkavégzés, pontosság
  • Eredményorientált, hatékony munkavégzés
  • Alkalmazkodó készség, proaktív attitűd, rugalmasság
  • Stressztűrés, nyugodt, kiegyensúlyozott személyiség
  • Kiváló kommunikációs, problémafelismerő- és megoldó képesség
  • Erős csapatszellem, terhelhetőség
  • Rendszer, folyamatszemléletű és ügyfélorientált gondolkodásmód

Előny:

  • Hasonló (szállítmányozás, logisztikai) területen szerzett tapasztalat, pályakezdők esetén szakirányú végzettség
  • Felsőfokú végzettség

Amit kínálunk:

  • Modern, stabil hátterű munkakörnyezet
  • Fiatalos csapat, produktív légkör
  • Fejlődési lehetőség
  • Lehetőség nemzetközi team-ben történő munkavégzésre
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség, perspektívát nyújtó, válságálló munkahely

Munkavégzés helye: Csepel

Budapest
Pest
Teljes munkaidő
Tapasztalat nem szükséges
Középiskola

Létrehozás dátuma: 24.02.2021