Ugrás a tartalomra

Csatornahálózat-szerelő-karbantartó (Tapolca)

A DUNÁNTÚLI REGIONÁLIS VÍZMŰ ZRT.
Tapolcai Üzemvezetősége

CSATORNAHÁLÓZAT-SZERELŐ–KARBANTARTÓ

munkakörbe munkatársat keres

FŐ FELADATOK:

  • A szennyvízhálózaton és szennyvízátemelőknél alkalmazott szennyvíz-technológia, gépek, eszközök működtetése, ellenőrzése, hibaelhárítása, karbantartása; a technológia során keletkezett technológiai hulladékok kezelése, szállítása;
  • a szállításhoz, mozgatáshoz alkalmazott emelő-, rakódó-, és szállítógépek kezelése, ellenőrzése, működtetése;
  • a szennyvíz-közműrendszeren alkalmazott gépek, berendezések, eszközök hibaelhárítása, karbantartása, működésének ellenőrzése;
  • a szennyvíztelepi műtárgyak tisztításának elvégzése, a megfelelő eszközök, gépek (elektromos és robbanómotoros kisgépek) működtetésével, beszállásos munka szabályok betartásával;
  • a házi szennyvíz átemelőknél keletkezett hibaelhárítások, dugulások, karbantartások, tisztítások.

FELTÉTELEK:

  • középfokú végzettség
  • B kategóriás jogosítvány

ELŐNY:

  • fémipari végzettség
  • hasonló területen szerzett gyakorlat

AMIT KÍNÁLUNK:

  • stabil nagyvállalati háttér
  • családbarát munkahely
  • széles körű béren kívüli juttatási csomag
  • karrierlehetőség az ország legnagyobb víziközmű-társaságánál

A MUNKAVÉGZÉS HELYE: Tapolca

Jelentkezni 2020. június 30-ig lehet.

Tapolca
Veszprém
Teljes munkaidő
Tapasztalat nem szükséges
Szakmunkásképző

Létrehozás dátuma: 01.07.2020