Ugrás a tartalomra

Ehhez hasonló állások

Contact Center tanácsadó (Budapest)

Építsük együtt a jövőnket!

Jól kommunikálsz? Szeretnél egy jó  csapatban új szakmát tanulni?

Köztünk a helyed egy kényelmes irodaházban, ahol minden eszközt biztosítunk, hogy a munkád könnyebb legyen.

Közös célunk, hogy szakszerű segítséget nyújtsunk az OTP Bank ügyfeleinek a kényelmes és gyors pénzügyeinek intézésében.

Várunk, ha:

  • rendelkezel középfokú végzettséggel
  • szeretsz emberekkel telefonon kommunikálni és problémát megoldani
  • szeretsz új dolgokat tanulni és azt önállóan használni.

Széleskörű juttatási csomag:

  • alapbéren felül értékesítési prémium,
  • cafetéria mellett egészségpénztári és nyugdíjpénztári munkáltatói hozzájárulást,
  • magán egészségügyi ellátást biztosítunk szerződött partnerünknél.

Amit biztosítunk számodra:

  • Vidám, összetartó, támogató csapat,
  • Hosszú távon stabil munkahely,
  • Munkakörhöz kapcsolódó képzések támogatása.

Munkavégzés helye: Budapest 9. kerület Lurdy ház környéke

Jelentkezési határidő: 2022. január 31.

Budapest
Pest
Teljes munkaidő
Tapasztalat nem szükséges
Középiskola

Létrehozás dátuma: 02.02.2022

Állás megosztása