Ugrás a tartalomra

Commercial Property Manager

Az Ön új cége
Commercial Property Manager kollégát keresünk laboartóriumi eszközök gyártásával, fejlesztésével és értékesítésével foglalkozó partnercégünkhöz. A cég már 70 éve van jelen a piacon, tevékenységük a minőségre és a vásárlók igényeinek kielégítésére koncentrálódik.

Az Ön új pozíciója

  • A létesítmények karbantartására és szolgáltatásaira vonatkozó bevált gyakorlatok biztosítása az EMEA különböző helyszínein (mint például a megelőző és reaktív karbantartás, javítások, látogatói befogadási /őrszolgálat, riasztásfigyelés / vészhelyzeti reagálás, beszerzési támogatás stb.)
  • Gazdasági folyamatok, költségvetések és szerződések nyomon követése az SAP-n keresztül
  • Személyzeti felelősség egy kb. 3 fős csapat számára (facilitys kollégák)
  • Szoros együttműködés a külső partnerekkel, helyi vezetői csapatokkal, beszerzéssel és jogi-pénzügyi csapattal
  • Szolgáltatási, karbantartási és javítási szerződések tervezése, felülvizsgálata és a szolgáltatók irányítása
  • Az üzembiztonság és az összes hatósági követelménynek való megfelelés biztosítása
  • Ingatlanok: irodák, gyártócsarnokok

Mire van szüksége a sikerhez?

  • Facility management, villamosmérnöki és/vagy ellátási mérnöki végzettség vagy hasonló képesítés (valamilyen mérnöki végzettség)
  • Több éves szakmai tapasztalat hasonló területen – Property Management, Facility Management (gyártó cég előny)
  • Folyékony angol nyelvtudás
  • Erős gyakorlat a szolgáltatók vezetésében és motivációjában
  • Az MS Office ismerete, előny az SAP
  • Barátságos és szolgáltatás-orientált ügyfélszolgálat
  • Utazásra való hajlandóság (kb. havonta egyszer)

Mire számíthat partnerünktől?

  • Nemzetközi munkakörnyezet
  • Rugalmas munkakör, hetente többszöri homeoffice lehetőség
  • Fejlődési- és előrelépési lehetőség
  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag (éves bónusz, laptop, telefon, cafeteria, utazási finanszírozás)

Mit kell tennie most?
Amennyiben érdekesnek találta a pozíciót, kattintson a „Jelentkezem” gombra és küldje el nekünk szakmai önéletrajzát.

Budapest
Teljes munkaidő

Frissítés dátuma: 23.09.2022

Állás megosztása