Ugrás a tartalomra

Pályakezdő CNC gépkezelő - Veszprém

Feladatok:

  • CNC gépek kezelése
  • Programok behívása
  • Korrekciók elvégzése
  • Szerszámok cserék elvégzése
  • Gyártás során önellenőrzés végzése ellenőrző eszközökkel és mérőeszközökkel
  • Adatok rögzítése a vállalatirányítási rendszerben

Elvárások:

  • CNC gépkezelői szakmai képzettség
  • Fémiparban, hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat
  • CNC gépek, megmunkáló központok kezelésében való jártasság
  • FANUC, SIEMENS, OKUMA vezérlések ismerete előnyt jelent
  • Figyelmes, pontos, precíz munkavégzés
  • Alapfokú számítógépes ismeretek
  • 3 műszakos munkarend vállalása
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Munkáltató ajánlata:

  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Ingyenes céges buszjárat
  • Erős szakmai tudás, háttér és támogatás minden dolgozónak
  • Mentor program új belépők részére

Munkavégzés helye:

Veszprém

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. veszprémi, gyártó partnere számára toboroz szakembereket.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a „Jelentkezés” gombon keresztül vagy a kapcsolati adatoknál megadott e-mail címre.

A részletekről érdeklődni lehet Varga Márknál a +36 20 339 62 50-es mobilszámon!

(Magán-munkakölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001., valamint 5448/2008.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014., NAIH-85575/2015.)

Veszprém
Teljes munkaidő

Létrehozás dátuma: 25.11.2021

Állás megosztása