Ugrás a tartalomra

CI mérnök - Mór

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Tárgyalóképes angol és/vagy német nyelvtudás
  • Jó szervező-, tárgyaló-, illetve kommunikációs készség, írásban és szóban egyaránt;
  • Projektszemlélet, elemző-, strukturált gondolkodásmód;
  • Nagyfokú önállóság, határozottság, kezdeményezőkészség, terhelhetőség;
  • Konfliktuskezelési és problémamegoldó képesség
  • Jó csapatjátékos
  • Min. 3 év szakmai tapasztalat
  • Felhasználói MS Office ismeretek
  • Lean gondolkodás
  • Lean módszertan gyakorlati ismerete termelés és a termelési, logisztikai folyamatok területén
  • Autóipari tapasztalat előny

Feladatok:

  • Termelési folyamatok optimalizálása, folyamatok kialakítása
  • Veszteségek feltárása és kiküszöbölése (a nem értékteremtő tevékenységek csökkentése)
  • Anyagáramlás és munkafolyamatok tervezése lean szempontból
  • Lean projektek meghatározása, fejlesztések koordinálása (Mentorként és coachként a napi fejlesztési kultúrában való részvétel)
  • Oktatások megszervezése, megtartása
  • Folyamatos fejlesztési szemlélet kialakítása, a lean gondolkodásmód meghonosításának támogatása minden területen
  • Együttműködés a társosztályokkal a hatékonyságnövelő projektek során
  • Együttműködés a központtal az új fejlesztési projektek során
  • Heti és havi riportok és eredmények elkészítése és bemutatása
  • Gyökérok analízisek elvégzése
  • Szoros együttműködés a társosztályokkal

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés, juttatási csomag
  • Multinacionális környezet
  • Stabil, biztos munkahely
  • Felelősségteljes munkakör, szakmai kihívásokkal

A munkavégzés helye:

Mór

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. móri, járműipari megbízójához toboroz új munkatársat pénzügyi területre.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el a „Jelentkezem” gombon keresztül, vagy a kapcsolati adatoknál is megjelölt 03202@manatwork.hrszoftver.hu e-mail címre!

A részletekről érdeklődni lehet Csabai Zsuzsannánál a +36 20 331-19-45-ös mobilszámon!

(Magán-munkakölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001., valamint 5448/2008.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014., NAIH-85575/2015.)

Mór, 8060 Magyarország
Teljes munkaidő

Létrehozás dátuma: 21.10.2021

Állás megosztása