Ugrás a tartalomra

CAPITAL MARKET TRANSACTIONS ANALYST

Főbb feladatok:

  • Hazai és nemzetközi Projektakvizíciók és eladási folyamatok, valamint egyéb hitel- és tőkepiaci tranzakciók támogatása
  • Projekttulajdonosokkal/befektetőkkel való kapcsolattartás (angol-magyar nyelven)
  • Átvilágítási folyamatokban való részvétel
  • Információs anyagok, pénzügyi modellek összeállításában való aktív közreműködés

Amit Partnerünk vár Tőled:

  • Management/Gazdaságtudományi BSc/MSc diploma (előnyösen pénzügyi háttérrel, vállalati pénzügyek szakirányban)
  • 2-3 év munkatapasztalat pénzügy, management, pénzügyi tanácsadás vagy energetika (preferáltan megújuló energiához kapcsolódó) területen
  • Tárgyalóképes, folyékony angol nyelvtudás (írásban és szóban)
  • MS Office, Excel, PowerPoint magabiztos használata
  • Önálló, precíz és rugalmas munkavégzés
  • Megoldás-orientált szemlélet
  • Proaktivitás, jó kommunikációs készség

Előny, de nem feltétel:

  • Angol nyelvtudás mellett más nyelv(ek) ismerete
  • B kategóriás jogosítvány

Amit Partnerünk kínál:

  • Pozíciónak megfelelő, versenyképes bérezés
  • Céges laptop és mobiltelefon
  • Rugalmas munkaidő
  • Stabil, megbízható vállalat

Munkavégzés helye: 1013 Budapest, Krisztina krt. 39.

Jelentkezz önéletrajz csatolásával az alábbi gombra kattintva:

Budapest
Teljes munkaidő

Frissítés dátuma: 22.09.2022

Állás megosztása