Ugrás a tartalomra

Ehhez hasonló állások

Call center munkatárs (5156)

Call center munkatársat keresünk!

Téged keresünk, ha a magyar piac egyik vezető magánkórházánál részese lennél az emberek életminőségének javításának. Folyamatos fejlődésünk által szolgáltatási színvonalunk az élen jár. Ne habozz, légy Te is összetartó csapatunk tagja!

Főbb feladatok, munkák:

Számítunk Rád abban, hogy a hozzánk forduló betegek:

  • gyors és szakszerű telefonos tájékoztatást kapjanak,
  • a megfelelő orvoshoz legyenek irányítva és
  • kapják meg a vizsgálathoz szükséges időpontot, amelyet az informatikai rendszerben rögzítesz.

Az álláshoz tartozó elvárások:

Téged várunk a csapatba, ha:

  • szeretsz hatékonyan és precízen dolgozni,
  • jól kommunikálsz szóban, udvarias és meggyőző vagy,
  • jellemző Rád az ügyfélközpontúság, segítőkészség,
  • megoldás-orientáltnak érzed magad,
  • tudod vállalni, hogy beosztás szerint 8-16, illetve 10-18 óra közötti munkaidőt.

Előnyök:

Amit nyújtunk:

Mi vár Rád?

  • Annak érdekében, hogy jól érezd magad az itt töltött időben, kényelmes munkakörnyezet, valamint ingyenes kávé és tea vár Rád.
  • A csapat, ami vár, fiatalos, barátságos és összetartó és támogató.
  • Az alap mellett 13. havi fizetést, utazási támogatást, valamint egy év után magénegészségügyi biztosítást is adnak.

Budapest
Teljes munkaidő

Létrehozás dátuma: 21.04.2022

Állás megosztása