Ugrás a tartalomra

CAD/CAM programozó

Feladatok / Tasks

  • Forgácsoló gépek programozása CAM szoftverrel (CNC maró és eszterga gépek)
  • A gépalkatrészek gyártási technológiájának fejlesztése, gyártás-előkészítési tevékenységének elvégzése
  • Irányításban való részvétel a már meglévő technológiák adaptálását gyártó berendezések korszerűsítésének megfelelően
  • Az egyes alkatrészek norma idejének meghatározása, ellenőrzése

Amit nyújtunk / Offer

  • Felelősségteljes feladatkör
  • Karrierépítési lehetőség
  • Fiatal, motivált, rugalmas csapat
  • Pozitív, támogató vállalati légkör
  • Elvárásoknak megfelelő bérezés

Elvárások:
  • Középfokú CAD/CAM technikusi minősítés vagy azzal egyenértékű képzés
  • Termelő vállalatnál szerzett 2-3 éves releváns szakmai tapasztalat
  • Rugalmasság, flexibilitás, gyakorlatias gondolkodásmód
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk
Amit nyújtunk:
  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • Munkakörhöz kapcsolódó szabványok és biztonságtechnikai előírások ismerete
  • AutoCAD/Inventor tervező programok ismerete
  • CAD/CAM programokban való jártasság
  • Hegesztett szerkezetek forgácsolásában szerzett tapasztalat
  • Vállalatirányítási rendszer felhasználói szintű ismerete
  • Kommunikáció képes angol vagy német nyelvtudás írásban és szóban egyaránt

Nyírbátor, 4300 Magyarország
Teljes munkaidő

Létrehozás dátuma: 14.01.2022

Állás megosztása