Ugrás a tartalomra

"C" KATEGÓRIÁS GÉPJÁRMŰVEZETŐ (szerződéses katona, Budapest)

•    betöltött 18. életév
•    magyar állampolgárság,
•    cselekvőképesség,
•    büntetlen előélet,
•    állandó belföldi lakóhellyel vagy tartózkodási hellyel rendelkezés,
•    katonai szolgálatra egészségi, pszichikai és fizikai szempontból alkalmas minősítés,
•    beosztás betöltéséhez előírt iskolai végzettség, 8 általános iskola
•    elfogadja egyes alkotmányos jogainak törvény szerinti korlátozását,
•    C kategóriás gépjármű vezetői engedély.

A jelentkezésnél előnyt jelent:
•    D kategóriás gépjármű vezetői engedély
•    korábbi szerződéses katonai jogviszony

Egyéb elvárások:
•    problémamegoldás,
•    pszichés terhelhetőség,
•    alkalmazkodás,
•    együttműködési készség.
•    felelősségvállalás
•    határozottság
•    elhivatottság

Az ellátandó fontosabb feladatok:
•    Szállítási feladatok ellátása
•    Gépjármű üzemeltetésével, karbantartásával kapcsolatos feladatok
•    Menetlevél szabályos használata
•    Előírt vezetési gyakorlatok végrehajtása, osztályba soroló vizsga letétele

Amit nyújtani tudunk:
•    kiszámítható karrier szerződéses katonai szolgálati jogviszony keretében
•    felelősséget elismerő jövedelem
•    béren kívüli juttatási rendszer
•    kedvezményes étkezési lehetőség
•    széleskörű szociális juttatás
•    tapasztalatszerzés lehetősége külföldi szolgálatban
•    távolabbi lakhely esetén szállás biztosítása

Budapest
Teljes munkaidő
Általános iskola

Létrehozás dátuma: 01.12.2020

Állás megosztása