Ugrás a tartalomra
AMIRE NÁLUNK SZÁMÍTHATSZ
  • karriercéljaid szem előtt tartó tanácsadás
  • számos álláslehetőség
  • lehetőség valami új megismerésére
AMIT MI NYÚJTUNK
  • felkészítünk a sikeres pályázatra
  • szakértelmünket a kezedbe helyezzük
  • kellemes légkörben fogadunk

20 éves múlttal rendelkező nyíregyházi Parnercégünkhöz keresünk Üzleti elemző (energetikai területen) pozícióba munkatársat.

Feladataid lesznek:

  • Nagyvállalati szegmenshez tartozó adminisztrációs feladatok ellátása
  • Projektek adminisztratív támogatása (Excel táblák és adatbáziskezelés)
  • Adatbegyűjtés (közüzemi szerződések, számlamásolatok, fogyasztási adatok stb.)
  • Folyamatos adatellenőrzések
  • Energiaellátási ajánlatok kiértékelése
  • Kapcsolattartás az Ügyfelekkel
  • Egyeztetés nemzetközi Partnerekkel ( a munkának a 20%-át teszi ki)
  • Projekthez kapcsolódó dokumentációk kezelése
  • Teljeskörű önálló projekt menedzsment
  • Értékesítést végző kollégák támogatása

Amit elvárunk tőled:

  • Felsőfokú végzettség
  • A pozíció betöltése nem igényel energetikai területen szerzett tapasztalatokat, a specifikus feladatok ellátására teljes körű betanítás megpoldott
  • Ha középszintű aktív nyelvtudásod van a felsorolt nyelvek bármelyikén: spanyol/ francia/ cseh vagy lengyel kommunikációképes nyelvtudás, szóban és írásban egyaránt
  • Erős Excel tábla kezelési ismeretek- magabiztos Excel tábla kezelés (F keres, Pivot tábla)
  • Ügyfélcentrikus hozzáállás
  • Önálló, felelősségteljes munkavégzés
  • Eredményorientált és ambiciózus személyiség
  • Pontosság, precizitás, dinamizmus,

Amit nyújtunk számodra:

  • Biztos kereseti lehetőséget
  • Szakmai fejlődést
  • nappali munkarendet: Hétfőtől- Péntekig 08:00 -16:30
  • Megbízható, stabil lehetőséget, ahol a jelenlegi helyzetben biztosított az otthoni munkavégzés (home office)
  • Egy dinamikus, családias, összetartó, fiatalos csapatot

A "Jelentkezem" gomb megnyomásával!

További információért keresse fel Kollégánkat: Kiss Mária , 06 20 273 1900

Köszönjök! Nálunk Te vagy a legfontosabb!

munkaerő-közvetítés engedély száma 10097-1/2012-0100-848

Jelentkezésemmel elfogadom a Get Work Trend Kft. adatkezelési szabályait.
Adatkezelési tájékoztatónk IDE KATTINTVA tekinthető meg.

ELÉRHETŐSÉGEINK:

Get Work Trend Kft. 1023 Budapest, Árpád fejedelem útja 31.

Üzleti elemző (energetikai területen) - Nyíregyháza

Nyíregyháza
Teljes munkaidő

Létrehozás dátuma: 08.06.2021

Állás megosztása