Ugrás a tartalomra

Ehhez hasonló állások

OTP NyRT. Nyomdai Főosztályára

keressük

Borítékológép-kezelő

munkatársunkat

Feladatok

  • A kijelölt gépen folyamatos munkavégzés.
  • A munkalapon, illetve egyéb előírásokban rögzített boríték, melléklet, levél, vágás vagy hajtási mód használata.
  • Címzés helyességének és a nyomat minőségének figyelése, hiba esetén jelzés az intézkedésre jogosult személynek.
  • Elkészült küldemények igény szerinti kötegelése.
  • Javításra kerülő anyagok sorszám szerinti összerakása és felvezetése a munkakísérő lapra.
  • Kibocsátásra előkészített anyagok előírásoknak megfelelően raklapon és adott helyen való tárolása.
  • A nem megfelelő címzésű levelek elkülönített kezelése.
  • A munkalapok, munkakísérő lapok, gépnapló pontos, áttekinthető vezetése.
  • Gépek műszaki állapotának folyamatos figyelése, hibás működés rögzítése a gépnaplóban, műszerész értesítése, napi karbantartási, géptisztítási feladatok elvégzése.
  • A gyártáshoz kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása.
  • Az elkészült termékek minőségének folyamatos ellenőrzése.
  • A termékek vágása, csomagolása.
  • Az elkészült termékek átadáshoz, szállításhoz való előkészítése.
  • FSC eljárásrend szerinti feladatok ellátása

Elvárások

  • Középfokú iskolai végzettség
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • Feladatok szakszerű, pontos és gyors elvégzése
  • Műszaki, gépkezelői tapasztalat
  • Monotonitás tűrés
  • Nagyfokú precizitás
  • Önálló munkavégzés

Amit nyújtani tudunk

  • Tanulási, fejlődési lehetőség
  • Stabil tulajdonosi háttér
  • Dinamikus csapat
  • Kedvező juttatási csomag, cafeteria rendszer
  • Tervezhető munkaidő
  • Határozatlan idejű munkaviszony

Munkavégzés helyes: Páty, jövő év tavasz végétől pedig Budapest (Csepel, északi része)

Budapest
Pest
Páty, 2071 Magyarország
Teljes munkaidő
1-2 év munkatapasztalat
Középiskola

Létrehozás dátuma: 18.09.2021

Állás megosztása