Ugrás a tartalomra
CRITERION Készpénzlogisztikai Kft.  cover

Biztonságtechnikai mérnök

CRITERION Biztonságtechnikai Zrt.
BIZTONSÁGTECHNIKAI MÉRNÖK
munkatársat keres

A CRITERION Biztonságtechnikai Zrt. (G4S Biztonságtechnikai Zrt. jogutódja) a biztonságtechnika területén szerzett több mint 20 éves szakmai tapasztalat birtokában teljes körű, és piacvezető biztonsági megoldásokat kínál. Ha szeretnél része lenni egy folyamatos szakmai kihívásokat nyújtó, nemzetközi projektekben is részt vevő csapatnak, jelentkezz hozzánk!

Feladatok:

  • Ügyfél igények alapján ajánlat készítés, projektekkel kapcsolatos anyagrendelések, alvállalkozói munkarendelések, valamint szállítások koordinálása
  • Winaccess Integrált beléptető rendszer hardver és szoftver oldali karbantartása
  • A rendszer működésével kapcsolatosan felmerülő szerviz feladatok ellátása
  • Kezelői kézikönyvek, oktatási segédletek, bemutató anyagok készítése, oktatások tartása, a kezelő személyzet támogatása angol nyelven

Elvárások:

  • Magabiztos, tárgyalóképes angol nyelvtudás írásban és szóban
  • BSC/MSC végzettség (biztonságtechnikai mérnök/informatika/villamosmérnök)
  • Minimum 1-2 éves tapasztalat biztonságtechnikai rendszerek telepítése/szervizelése területén
  • TCP/IP hálózatok ismerete
  • Windows Active Directory üzemeltetői ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány
  • Legalább 2 év rendszeres (havonta 1 hét) külföldi tartózkodás vállalása

Előnyök:

  • NBF személyi biztonsági tanúsítvány megléte

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Mobiltelefon, laptop, külföldi kiküldetés esetén szállás
  • Vállalati gépjármű használat
  • Angol nyelvtanulási lehetőség céges keretek között
  • Érdekes és változatos, szakmai kihívást kínáló feladatok
  • Szakmailag felkészült csapat
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye:

Győr, illetve havonta 1 hét külföld

Győr
Győr-Moson-Sopron
Szarajevó, Bosznia-Hercegovina
Teljes munkaidő
1 év
Főiskolai végzettség

Létrehozás dátuma: 02.08.2020