Ugrás a tartalomra

Betonacél megmunkáló/gépkezelő/raktáros - Veszprém

Feladatok:

  • Kézi- és gépi anyagmozgatás
  • Betonacél hajlító és daraboló gépek kezelése
  • Árukiadás

Elvárások:

  • Önálló precíz munkavégzés
  • Fizikai terhelhetőség, állóképesség
  • Minőségi előírások és szabályok betartása
  • Általános iskolai bizonyítvány

Előny:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Targonca vezetői jogosítvány

A munkáltató ajánlata:

  • Kiemelt alapbér
  • 1 műszakos munkavégzés
  • Munkába járás támogatás
  • Stabil megbízható munkahely
  • Előrelépési lehetőség
  • Azonnali munkakezdés

A munkavégzés helye:

Veszprém

További információ:

A részletekről érdeklődni lehet Császár Gábornál a +36 20 414 3177-es telefonszámon!

A Man at Work Kft. minősített foglalkoztatói nyilvántartásba vételének határozat száma: VE/43/28540-4/2021.
Magán-munkaközvetítői és -kölcsönzői nyilvántartásra vonatkozó határozatok száma: 1237/2001., 5448/2008., valamint 3440/2001.
Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014., NAIH-85575/2015.

Veszprém
Teljes munkaidő

Frissítés dátuma: 29.11.2022

Állás megosztása