Ugrás a tartalomra

Superbrands díjas földgázszolgáltató partnerünk megbízásából

Betanított szerelő

kollégát keresünk szeghalmi munkavégzésre

egy műszakos kedvező munkarenddel

Feladatok:

  • A gázelosztó és csatlakozó vezetékek üzembe helyezése, gáztalanítása, valamint a beépített elzáró szerelvények és azok tartozékainak, műtárgyainak ellenőrzése, karbantartása, javítása és az üzemzavarok feltárása, elhárítása
  • Mérő és nyomásszabályozó csere
  • Gázhálózaton nyomásmérések végzése
  • Készenléti szolgálatban való részvétel

Elvárások:

  • Gépész szakmacsoporthoz tartozó képzettség
  • B kategóriás jogosítvány
  • Együttműködési készség, önálló munkára való alkalmasság, pontos munkavégzés
  • Jó fizikum
  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Nem feltétel, de előnyt jelent:

  • Legjobban annak örülnénk, ha víz és/vagy gáz szerelői munkakörben szerzett tapasztalattal rendelkezel
  • Gázvezeték- és készülékszerelői szakképesítéssel
  • Vagy nyomvonalas közmű szolgáltatás területén szerzett tapasztalatod van
  • Mestervizsga, PE/acél hegesztő minősítés vagy nyomásszabályozó állomás karbantartói vizsga

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség, teljes bejelentés
  • Teljesen felszerelt céges autó
  • Vonzó juttatási csomag, melynek része a kiemelkedő cafetéria, és prémium
  • Egészségbiztosítás, élet - és baleset biztosítás
  • Kiszámítható munkaidő
  • Munkába járás támogatása
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Releváns képzések
  • Változatos munkakörnyezet
  • Üdülési, sportolási lehetőségek
  • Lakóhelytől távoli munkavállalás esetén a vállalat mobilitási programja keretében támogatja az új munkavállaló költözését, illetve lakhatását

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, kérem, hogy önéletrajzod küldd el nekünk a "Jelentkezem" gombra kattintva!

Szeghalom, 5520 Magyarország
Békés
Teljes munkaidő
1-2 év munkatapasztalat
Szakmunkásképző

Létrehozás dátuma: 21.10.2021

Állás megosztása