Ugrás a tartalomra

Betanított munkatársat keresünk (Királyegyháza) (3127)

Betanított munkatársat keresünk!

Partnerünk részére, országos lefedettséggel rendelkező, több, mint félszázados múlttal bíró, állami tulajdonban lévő, könnyűipari tevékenységet végző, Magyarország legnagyobb megváltozott munkaképességűeket foglalkoztató vállalatai Betanított munkás pozícióba munkatársakat keresünk 4 órás részmunkaidőben.

Főbb feladatok, munkák:

  • papíripari termékek hajtogatása, ragasztása, lyukasztása, fűzése
  • címkézés
  • csomagolás
  • egységbe rendezés
  • összeszerelés

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • jó kézügyesség

Előnyök:

  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat.

Amit nyújtunk:

  • biztos céges hátteret,
  • erős szervezeti alapokat,
  • hosszú távú perspektívát,
  • rugalmas hozzáállást.

Megváltozott munkaképességű személyek jelentkezését várják!

Királyegyháza, 7953 Magyarország
Teljes munkaidő

Létrehozás dátuma: 22.09.2021

Állás megosztása