Ugrás a tartalomra

Betanított Kerámiakészítő (Orosháza)

Tudod hogyan készül a műszaki kerámia? Könnyen megtanulhatod!
Ügyes a kezed, sokoldalú, precíz és lendületes vagy és szeretnél egy jó csapatban dolgozni?

KÖNNYŰ MUNKAVÉGZÉSRE
Azonnali kezdéssel keresünk hosszú távra
betanított KERÁMIAKÉSZTŐ kollégákat
KÉT MŰSZAKOS munkavégzésre
műszaki kerámiát gyártó partnerünkhöz Orosházára!

Feladatok

  • Kisebb méretű műszaki kerámiaalkatrészek gyártása, összeszerelése, csomagolása

Egyéb információk

  • Kezdés: azonnal, akár már a kiválasztás hetén
  • Munkavégzés helye: Orosháza
  • Műszakrend: 2 műszakos munkarend hétfőtől péntekig (14:00-22:00, 22:00-06:00)
  • Szállást a munkalehetőséghez nem biztosítunk

Elvárások:
  • Betöltött 18. életév
  • 8 osztályos iskolai végzettség
  • Motivált és dinamikus személyiség, precíz, rendezett és önálló munkavégzés
  • Kézügyesség
Amit nyújtunk:
  • Hosszú távú, 100%-ban bejelentett határozatlan idejű főállású munkaviszony,
    fizetett szabadsággal és műszakpótlékkal
  • Kerámiakészítő munkakör
  • 2 műszak (14:00-22:00, 22:00-06:00)
  • 30% délutáni műszakpótlék
  • Fix bér, fix beosztás
  • Negyedéves jutalom rendszer
  • Cafeteria (SZÉP kártya, Edenred, Egészségpénztár)
  • Utazás támogatás: Buszbérlet -> 86%, Gépjármű -> 15Ft/Km
  • Lendületes csapat, családias légkör

Orosháza
Teljes munkaidő
Általános iskola

Létrehozás dátuma: 07.12.2021

Állás megosztása