Ugrás a tartalomra

Betanított festő

Tolnai partnerünk lemezmegmunkáló részlege bővülni szeretne festő kollégákkal! Ha van tapasztalatod, annak örülünk, de pályakezdők jelentkezését is várjuk.

A feladatok

  • Fémipari alkatrészek festésre való előkészítő munkálatainak elvégzése

  • Termékek alapozása és festése

Elvárások

  • 8 általános vagy festő végzettség

  • Hasonló munkaterületen szerzett tapasztalat

Nem feltétel, de előny:

  • Műszaki rajz olvasási készség

  • Ipari festésben szerzett tapasztalat

  • Fémmegmunkálásban szerzett gyakorlat

Amit kínálunk

  • Hosszútávú lehetőség egy stabil nagyvállalatnál

  • Korrekt bérezés, a betanulást követően béremelési lehetőség

  • Próbaidő után jelenléti bónusz ütheti a markod minden hónapban

  • Fejlődési, tanulási lehetőség

  • 2 műszakos munkavégzés (06:00-14:00; 14:00-22:00)

  • Ingyenes céges buszjárat az alábbi vonalakon: Szászvár-Nagymányok-Bonyhád-Kakasd-Mórágy-Őcsény-Decs-Nagydorog-Sárszentlőrinc-Kajdacs-Szedres-Kölesd

Tolna
Teljes munkaidős

Frissítés dátuma: 18.07.2024

Állás megosztása