Ugrás a tartalomra

Nemzetközi, válsághelyzetben is növekedni képes autóipari gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat

BESZERZŐ

(16-0935)

pozícióba.

Feladatok:

  • A beszerzési stratégia kialakításában való aktív részvétel,
  • Komplex projektek végigvitele - különböző szolgáltatások/alapanyagok beszerzése terén,
  • Költségcsökkentő ötletek kiértékelése, kivitelezése,
  • Projektcélok követésében és megvalósításában való részvétel,
  • Társosztályokkal történő kapcsolattartás.

Elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági vagy műszaki végzettség (előny: közgazdász, logisztikus)
  • Direkt/Indirekt beszerzésben szerzett néhány éves tapasztalat,
  • Termelő közegben szerzett munkatapasztalat,
  • Aktív angol nyelvtudás.

Amit kínálunk:

  • Biztos háttér, stabil munkahely;
  • Versenyképes fizetés;
  • Kimagasló juttatási csomag

A munkavégzés helye: Veszprém megye

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük,
küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „16-0935”-es referenciaszám feltüntetésével a "Jelentkezem" gombra kattintva!

HumanField Vezető- és Specialistakiválasztó Kft.
www.humanfield.hu

BESZERZŐ (16-0935)

Veszprém
Teljes munkaidő
1-2 év munkatapasztalat
Főiskolai végzettség

Létrehozás dátuma: 03.10.2021

Állás megosztása