Ugrás a tartalomra

BESZERZŐ

Főbb feladatok:

  • Beszerzések teljeskörű megvalósítása (igényfelmérés, ajánlatbekérés, szerződéskötés)
  • Kapcsolattartás a szerződéses partnerekkel és ajánlattevő külső és belső érintettekkel (Email, Online meeting, Személyes meeting szervezés)
  • Pályázati gépek beszerzési feladatainak lebonyolítása
  • Napelempark kivitelezéséhez kapcsolódó logisztikai és beszerzési feladatok ellátása
  • Beszerzési feladatok, folyamatok optimalizálása
  • Beszerzendő tételek árainak optimalizálása
  • Beszerzési feladatok ellátásához szükséges műszaki ismeretek elsajátítása
  • Adhoc feladatok ellátása

Amit Partnerünk vár Tőled:

  • Műszaki végzettség
  • Minimum 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás (szóban és írásban)
  • Microsoft Office erős felhasználói ismerete
  • AutoCad alapszintű ismerete
  • B kategóriás jogosítvány
  • Önállóság és felelősségteljes munkavégzés
  • Kezdeményezőképesség és proaktivitás
  • Kiváló kommunikációs- és meggyőzőkészség
  • Műszaki beállítottság, gyakorlatiasság

Amit Partnerünk kínál:

  • Pozíciónak megfelelő bérezés
  • Céges laptop és mobiltelefon
  • Rugalmas munkaidő
  • Stabil, megbízható vállalat

Munkavégzés helye: 1013 Budapest, Krisztina körút 39.

Jelentkezz önéletrajz csatolásával az alábbi gombra kattintva: