Ugrás a tartalomra

Beszerzési Menedzser

(Budapest XIII. kerület)

Az alábbiak lesznek a feladataid:

  • A teljes beszerzési folyamat menedzselése a megrendeléstől a beérkeztetésig
  • Meglévő beszállítókhoz kapcsolódó ügyek teljes körű kezelése; fuvarszervezés
  • Beszállítókkal való folyamatos kapcsolattartás (angol és magyar nyelven)
  • Beszállítók beszerzési volumenének figyelemmel kísérése
  • Termékek értékesítési támogatása

Te vagy számunkra az ideális jelölt, ha:

  • Legalább középfokú végzettség
  • Minimum 2 éves beszerzési területen szerzett tapasztalattal rendelkezel
  • Tárgyalás szintű az angol nyelvtudásod szóban és írásban egyaránt
  • Magas szinten kezeled a Microsoft Office Excel táblázatkezelőt
  • Rendszerben való gondolkodás, stratégiai látásmód jellemez
  • Lendületes, proaktív, nyitott személyiség vagy

Amit Neked kínálunk:

  • Versenyképes, stabil jövedelem, béren kívüli juttatások
  • Hosszú távú perspektíva egy sikeres, piacvezető magyar nagyvállalatnál
  • Innovatív környezetben és modern eszközökkel való munkavégzés
  • Átfogó betanulási rendszer és támogató csapat, szakmai fejlődési lehetőség
  • XIII. kerületi, könnyen megközelíthető központi iroda

Budapest
Pest
Teljes munkaidő
2 év
Középiskola

Létrehozás dátuma: 25.11.2021

Állás megosztása