Ugrás a tartalomra

BESZERZÉSI ASSZISZTENS

Feladatok:

  • Belföldi és import beszerzési megrendelések teljeskörű ügyintézése
  • Megrendelések visszaigazolása, felügyelete, módosítások nyomon követése,
  • Árajánlatok bekérése, adminisztrációja, összegzése
  • Kapcsolattartás a beszállítókkal
  • Bejövő áru átvétele, ellenőrzése, átadása az illetékes osztálynak (termelés, iroda, marketing, IT)
  • Bejövő áru bevételezése a vállalatirányítási rendszerbe
  • Az optimális készletszintek biztosítása, folyamatos ellenőrzése, készletgazdálkodás
  • Piackutatás, piaci információk beszerzése, új beszállítók felkutatása
  • Részvétel az esetleges reklamációk intézésében
  • Import beszerzések vámdokumentációjának kezelése
  • A minőségirányítási rendszer szerinti dokumentációs követelmények elvégzése

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • Talpraesett, proaktív és precíz munkavégzés
  • Konstruktív megoldó készség, csapatmunkára való készség

Előny:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Német nyelv ismerete
  • Targonca vezetői engedély

Ajánlat:

  • Végzettségnek és tapasztalatoknak megfelelő versenyképes fizetés
  • Dinamikusan fejlődő innovatív vállalat stabil háttérrel
  • Csapatmunka egy fiatalos és energikus csapatban
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye:

  • Budapest, IV. kerület

Munkaidő, munkarend:

  • Hétfőtől péntekig, irodai munkarend

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, kérjük, hogy frissített önéletrajzával jelentkezzen a rendszerünkön keresztül.

Budapest
Teljes munkaidő

Létrehozás dátuma: 15.01.2022

Állás megosztása