Ugrás a tartalomra

Beszerzési asszisztens

Beszerzési területre keresünk diplomával és tárgyalási szintű angol nyelvtudással asszisztens kollégát!

Partnerünk nemzetközileg elismert, gumiabroncs gyártással foglalkozik Rácalmáson.

Ingyenes szálláslehetőséget tud biztosítani, illetve nyitott a pályakezdők fogadására is!

A munkakörrel kapcsolatos feladatkör:

  • Ártárgyalások lebonyolítása
  • Beszerzési feladatok ellátása a belső rendszeren keresztül
  • A szükséges készletszint folyamatos ellenőrzése, célkészletek tartása
  • Szállítások ütemezése, koordinálása
  • A csoportvezető munkájának támogatása
  • Kereskedelmi dokumentumok kezelése, számlák ellenőrzése
  • A beszerzéssel kapcsolatos adminisztratív feladatok elvégzése

A pozíció betöltésének feltételei:

  • Felsőfokú végzettség
  • Tárgyalási szintű, aktív angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • MS Office ismeret (különösen erős Excel tudás)
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Magabiztos, határozott jellem, proaktivitás, önállóság, megbízhatóság

Előnyt jelent:

  • Műszaki területen szerzett releváns munkatapasztalat
  • SAP ismeret

Miket nyújt Számodra a lehetőség?

  • Stabil, biztos, hosszútávú munkalehetőséget
  • Határozatlan idejű szerződést
  • Versenyképes juttatási csomagot
  • Fejlődési lehetőséget
  • Ingyenes szállást, utazást

Rácalmás, 2459 Magyarország
Teljes munkaidő

Létrehozás dátuma: 19.01.2022

Állás megosztása