Ugrás a tartalomra

Beszállítói minőségügyi mérnök

Főbb feladatok és felelősségi körök:

  • Belső minőségügyi elvárások határozott kommunikálása a beszállítók felé.
  • A specifikációkban foglaltak figyelemmel kísérése a beszállított termékeknél.
  • Belső auditokon történő aktív részvétel
  • Beszállítókkal való kapcsolattartás, azok időszakonkénti értékelése, auditálása
  • A beérkező termékek rendszeres minőségügyi ellenőrzése.
  • Kapcsolattartás a helyi minőségügyi mérnökökkel illetve az anyacég SQE, beszerző kollégáival.
  • Korrekciós és megelőző tervek elkészítése, majd folyamatos nyomonkövetése
  • A beszállítók minőségfejlesztési törekvéseinek támogatása a vállalati irányelveknek megfelelően
  • A beszállítók felé történő reklamációk kezelése, nyomonkövetése.

Elvárások:

  • Gépészmérnök végzettség (BSc vagy MSc)
  • Min. 2-3 év minőségügyi mérnöki tapasztalat
  • Minőségbiztosítási rendszerek ismerete (ISO9001, AS9100)
  • Utazási hajlandóság
  • Magabiztos kommunikáció angol nyelven írásban és szóban egyaránt
  • Fejlődésre nyitott, határozott, proaktív személyiség

Amit kínálunk:

  • Fiatalos, összetartó csapat
  • Jó munkahelyi légkör
  • Dinamikus, nemzetközi környezet
  • Szakmailag felkészült, tapasztalt vezetők
  • Versenyképes, több elemből álló álló javadalmazási csomag (cafeteria, bónusz, önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás)

A munkavégzés helye: Debrecen

Hajdú-Bihar
Debrecen
Teljes munkaidő
2 év

Létrehozás dátuma: 07.03.2020