Ugrás a tartalomra

Beszállítói Minőségbiztosítási Menedzser (elektronikai-autóipari terület)

Beszállítói minőségbiztosítási menedzser (elektronikai-autóipari terület)

Az Ön új cége
Partnerünk egy nemzetközi elismert gyártó- és kutatás-fejlesztő cég az autóipari szektorban! A cég folyamatosan növekvő, bővülő és stabil háttérrel rendelkezik. Fő profiljuk a gépjárművekben lévő komplex, safety komponensek előállítása. A leendő kollégájukat megnövekedett projektjeik, növekedésük okán várják csapatukba! A cégcsoport fő célja, hogy autók milliói haladhassanak intelligens rendszereikkel és biztonságosabbá, komfortosabbá tegyék a mindennap vezetést! Ha szívesen belelátnál kutatási-fejlesztési projektekbe itt a lehetőség!

Feladatai az új pozícióban:

  • A beszállítók stratégiai kiválasztási folyamatának és a beszerzés előkészületének támogatása
  • Elektronikai termékek gyártásával foglalkozó beszállító látogatása (ECU); részvétel és együttműködés a potencia analízisekben (VDA 6.3)
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal (Fejlesztéssel, beszerzéssel, logisztikával, minőségüggyel / beszállítókkal)
  • A beszállítói APQP projekt hatékony vezetése és felügyelete
  • A fejlesztési szakaszban fellépő minőségügyi problémák elemzése és feldolgozása, a beszállítói hibajavító intézkedések felügyelete (beszállítói KPI-ok használatával)
  • Első minta jóváhagyása (PPAP / VDA 2), beleértve a folyamat jóváhagyási auditokat is
  • A beszállítók minőségének fejlesztése, beleértve a Lessons Learned-ök alkalmazását
  • A gyárak minőségügyi felelőseinek igény szerinti támogatása
  • A projektvezető támogatása a nominálástól egészen a sorozatgyártásig. Támogatást nyújt a fejlesztés alatt felmerülő tervezési, alapanyaghasználati, gyártási folyamat, ellenőrzési módszerek feladataiban
  • Változási kérelmek, eltérés engedélyek feldolgozása a sorozatgyártásban levő alkatrészekre

Mire van szüksége a sikerhez

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Minőségügyi területen szerzett legalább 5 éves munkatapasztalat és lehetőleg SQA területen szerzett rutin
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Elektronikai gyártásban és autóipari cégnél szerzett tapasztalat
  • Projektmenedzsment ismeretek
  • Utazási hajlandóság (munkaidő kb. 25%-a)

Előnyként értékeljük:

  • Villamosmérnöki diploma
  • Félvezetőgyártásban vagy R&D hátterű cégnél szerzett rutin

Mire számíthat partnerünktől

  • Modern irodai környezet, kreatív munkatér
  • Céges közössségi tér, saját moziterem és bár
  • Rugalmas munkaidő és home office lehetőség (a legtöbb területen a havi munkaidő 60%-a)
  • Versenyképes fizetést és széleskörű juttatások(cafeteria és bónusz)
  • Részese lehetsz egy sikeres, gyorsan növekvő technológiai vállalatnak
  • Nyelvtanulási lehetőség (5 nyelv közül választhatsz)
  • Szabadidős programokon kapcsolódhatsz ki (társasjátékok, sportolási lehetőség)

Mit kell tennie most
Amennyiben érdekesnek találta a lehetőséget, kattintson a ‘jelentkezem’ gombra és küldje el nekünk frissített angol önéletrajzát.