Ugrás a tartalomra

Bérszámfejtési csoportvezető

Feladatok / Tasks

  • Bérszámfejtési csapat munkájának szakmai vezetése
  • Bérszámfejtési folyamatok felülvizsgálata, folyamatos fejlesztése
  • A területet érintő jogszabályok, előírások nyomon követése, törvényi megfelelőség biztosítása
  • Bérszámfejtés határidőben történő elvégzése
  • Rendszeres kimutatások, analízisek készítése a vezetőség részére

Amit nyújtunk / Offer

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Innovatív, nemzetközi környezet
  • Személyre szabott nemzetközi karrierépítés lehetősége, továbbképzés támogatása

Elvárások:
  • Felsőfokú szakirányú végzettség (bérszámfejtő és tb-ügyintéző)
  • Min. 5 év releváns szakmai tapasztalat
  • Nexon program naprakész ismerete
  • Magabiztos Excel tudás
  • Strukturális gondolkodása, analitikus szemlélet
  • Dinamikus és proaktív személyiség
Amit nyújtunk:
  • Középszintű angol nyelvtudás

Nyírbátor, 4300 Magyarország
Teljes munkaidő

Létrehozás dátuma: 21.01.2022

Állás megosztása